Přeskočit na obsah

Herecká a filmová škola u moře 2023

8 turnusů | Osvědčená lokalita v Chorvatsku | Zkušený personál | Umění | Sport | Výlet

Naši hlavní vedoucí na léto 2023

Nikola Krejčová

1. turnus

Je ředitelkou Umělecké agentury Ambrozia, kde působí více než 12 let. Od svých 18 let jezdila na mnoho táborů a kurzů v různých funkcích. Již mnoho let jezdí jako hlavní vedoucí na zhruba 10 turnusů ročně. Má certifikát hlavního vedoucího pobytů pro děti. Jako pedagog vyučovala také na ZŠ Pouchov v Hradci Králové dramatickou a estetickou výchovu. Kromě toho se věnuje improvizaci, filmové tvorbě a výrobě webových stránek.

Bc. Petra Tichá

2. turnus

Působí jako školitelka zdravotníků u Českého červeného kříže. Sama jezdí na tábory dlouhá léta, ať už jako zdravotník nebo hlavní vedoucí. V Ambrozii odpovídá za zdravotnické týmy jednotlivých turnusů. Jako trojnásobná matka a ředitelka mateřské školy dokáže dětem nabídnout potřebnou podporu a pochopení.

Jan Kozák

3. turnus

Pracuje jako technik pro rádio Svobodná Evropa. Několik let pracoval také jako kameraman na TV Nova. Filmové tvorbě a fotografii se věnuje celý život. V Ambrozii působí více než 10 let jako lektor a hlavní vedoucí.

Dana Krejčová

4., 5. turnus

Pracuje jako asistentka pedagoga na střední škole v Hradci Králové. V Ambrozii ji můžete vidět již od roku 2010 jako vedoucí provozu, zdravotnici a také hlavní vedoucí. Kromě toho má bohatou praxi v práci s dětmi. Jako matka dvou dětí dokáže dětem nabídnout potřebnou pomoc, podporu a pochopení.

Daniel Lapáček

6. turnus

Studoval vysokou školu ekonomickou. V současnosti pracuje u filmové produkce jako řidič. V Ambrozii působí jako instruktor lyžování na kurzech ve Francii a jako hlavní vedoucí na turnusech u moře již od roku 2014.

Kristýna Budišová

7. turnus

Vystudovala herectví na brněnské konzervatoři a nyní je studentkou pražské DAMU. Zahrála si v několika inscenacích v divadle Hybernia. Na televizních brazovkách se objevila například v seriálu Tomáše Magnuska – Rodinné vztahy, v České televizi v seriálu Labirint. V současné době působí převážně jako zpěvačka kapely Panorama band a koncertuje také s orchestrem Armádní hudby.

Bc. Kateřina Hyršlová

8. turnus

Vystudovala obor divadelní a filmová věda na Univerzitě Palackého v Olomouci. V Ambrozii působí již od samého začátku a momentálně je zástupkyní ředitelky. Kromě toho je také dlouholetou hlavní vedoucí, zdravotnicí a metodičkou prevence našich kurzů.