Přeskočit na obsah

Herecká a filmová škola u moře 2024

8 turnusů | Osvědčená lokalita v Chorvatsku | Zkušený personál | Umění | Sport | Výlet

Herecká a filmová škola u moře 2024

8 turnusů | Osvědčená lokalita v Chorvatsku | Zkušený personál | Umění | Sport | Výlet

Naši hlavní vedoucí na léto 2024

Nikola Krejčová

1.a 7.turnus

Je ředitelkou Umělecké agentury Ambrozia, kde působí více než 12 let. Od svých 18 let jezdila na mnoho táborů a kurzů v různých funkcích. Již mnoho let jezdí jako hlavní vedoucí na zhruba 10 turnusů ročně. Má certifikát hlavního vedoucího pobytů pro děti. Jako pedagog vyučovala také na ZŠ Pouchov v Hradci Králové dramatickou a estetickou výchovu. Kromě toho se věnuje improvizaci, filmové tvorbě a výrobě webových stránek.

Bc. Petra Tichá

2. turnus

Působí jako školitelka zdravotníků u Českého červeného kříže. Sama jezdí na tábory dlouhá léta, ať už jako zdravotník nebo hlavní vedoucí. V Ambrozii odpovídá za zdravotnické týmy jednotlivých turnusů. Jako trojnásobná matka a ředitelka mateřské školy dokáže dětem nabídnout potřebnou podporu a pochopení.

Natálie Houdková

3. turnus

Vystudovala Filmovou  Akademii Miroslava Ondříčka v Písku, zaměření produkce a producentství. Za 10 let praxe prošla všemi sférami české kultury a showbyznysu. Spolupracovala na mnoha filmech, seriálech, zahraničních reklamách a hudebních klipech. Např. filmy Po strništi bos (J. Zverák) nebo seriály Kriminálka Anděl či Expozitura. Dva roky pracovala v produkci slavného Divadla Semafor. Nyní působí jako vedoucí produkce zpravodajství TV Nova.

Dana Krejčová

4. turnus

Pracuje jako asistentka pedagoga na střední škole v Hradci Králové. V Ambrozii ji můžete vidět již od roku 2010 jako vedoucí provozu, zdravotnici a také hlavní vedoucí. Kromě toho má bohatou praxi v práci s dětmi. Jako matka dvou dětí dokáže dětem nabídnout potřebnou pomoc, podporu a pochopení.

Tereza Moulisová

5. turnus

Absolvovala LSÚ, obor sólový zpěv. Jako členka Storm Ballet studia Petra Čejku se stala první vicemistryní světa na World Dance Championship. Podílela se na tvorbě choreografie do filmu Andělci za školou. V současnosti studuje na taneční konzervatoři Duncan Centre v Praze obor současný tanec a absolvovala roční stáž na Fontys Dance Academy v Nizozemsku. Na našich kurzech působí již několik let jako lektorka, vedoucí programu a také hlavní vedoucí.

Daniel Lapáček

6. turnus

Studoval vysokou školu ekonomickou. V současnosti pracuje u filmové produkce jako řidič. V Ambrozii působí jako instruktor lyžování na kurzech ve Francii a jako hlavní vedoucí na turnusech u moře již od roku 2014.

Bc. Kateřina Hyršlová

8. turnus

Vystudovala obor divadelní a filmová věda na Univerzitě Palackého v Olomouci. V Ambrozii působí již od samého začátku a momentálně je zástupkyní ředitelky. Kromě toho je také dlouholetou hlavní vedoucí, zdravotnicí a metodičkou prevence našich kurzů.