O nás

O NAŠÍ ORGANIZACI

Umělecká agentura Ambrozia nabízí dětem a mladým lidem od roku 2003 různorodou náplň volného času. Věnujeme se zejména umělecké tvorbě (přípravě na divadlo, film, tanec, muzikál, moderování). Na našich kurzech učí špičkoví lektoři (herci, moderátoři, zpěváci, tanečníci) a pracuje se s kvalitní technikou. 

S účastníky pracujeme hlavně celoročně. Naši stálí kamarádi se pak mohou účastnit různých týdenních kurzů (jarní prázdniny v Alpách, letní kurzy v ČR i u moře, podzimní prázdniny) nebo víkendových workshopů. Zde navazují na celoroční práci se svými lektory a nebo na tvorbu projektů z předchozích kurzů. Více informací o této naší činnosti najdete na www.ambroziada.cz.

Pobyty u moře ale nabízíme i novým zájemcům, kteří nechodí na celoroční kurzy nebo nejezdí na naše akce pravidelně. Pokud jste aktivní mladí lidé od 8 do 17 let a chcete si užít hezký pobyt u moře, zahrát si hry, vyrazit na výlet, pak jste na těchto stránkách správně. A navíc Vám umožníme nahlédnout do našeho světa natáčení filmu, zkoušení divadla nebo tance. Když Vás to začne bavit, nabídneme Vám celoroční spolupráci na různých projektech a třeba se stanete dalším členem naší velké ambroziádní party milovníků umění.